O nas

4189
Nieruchomości
3962
Zarejestrowanych użytkowników
123
Ilość portali w pakiecie Bebroker
36
Średni czas na znalezienie klienta

O nas

NASZE DOŚWIADCZENIE

Od ponad 7 lat nasz zespół pracuje w branży nieruchomości i obserwuje potrzeby osób, które chcą sprzedawać lub wynajmować swoje nieruchomości bez konieczności płacenia prowizji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy narzędzie marketingowe - multiportal BeBroker. Naszym głównym celem jest dać każdemu to, co przez lata było zarezerwowane wyłącznie dla pośredników, tzn. możliwość kompleksowej promocji nieruchomości na preferencyjnych warunkach w jednym miejscu. Pozwala to na samodzielne zatroszczenie się o sprzedaż lub wynajem nieruchomości, bez ponoszenia zbędnych kosztów, bez płacenia prowizji i podpisywania umów. Stąd też wzięła się nazwa naszej firmy BE (z ang.)- bądź oraz BROKER (z ang.)- agent. BĄDŹ AGENTEM swojej nieruchomości, bo nikt nie zatroszczy się o nią lepiej niż ty sam.

KIM JESTEŚMY?

BeBroker to serwis internetowy zajmujący się publikacją ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Dzięki kampanii na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych, branżowych i społecznościowych dotrzesz do potencjalnego klienta bez pomocy pośredników szybciej niż myślisz.

JAK PRACUJEMY?

Stworzyliśmy specjalnie przystosowany, zintegrowany ze wszystkimi portalami panel zarządzania, do którego wystarczy wprowadzić parametry oferty, która w jednej kampanii reklamowej:
1. Zostanie opublikowana na 120 portalach z ogłoszeniami nieruchomości,
2. na Facebooku,
3. oraz dzięki wideo-prezentacji również na YouTube. (Wideo-prezentacja zostanie utworzona ze zdjęć nieruchomości dołączonych razem z parametrami oferty w panelu zarządzania).

Szybkie łącza