portale ogłoszeń nieruchomości

Dobry punkt na działalność gospodarczą ze względu na duży ruch kołowy na ul. ZAPRASZAMY! portale ogłoszeń nieruchomości Przepiękny dom, z siporeksu + cegła kratówka z zewnątrz położona z dystansem powietrznym. Wrzeciono. Sprzedaję mój dom:-) portale ogłoszeń nieruchomości 250m z budynkiem usługowym o pow. Budynek o powierzchni użytkowej 185 m2 składa się z dwóch poziomów. Cena do negocjacji! Sprzedam dom z działką w miejscowości Łazów. Portale ogłoszeń nieruchomości INFORMACJE DODATKOWE:W bryle budynku zaprojektowano garaż na 3 samochody z dodatkowym pomieszczeniem technicznym.

portale sprzedażowe

Witam Sprzedam działkę wraz z murowanym domem i oborą w miejscowości Łazów gmina Sterdyń – portale sprzedażowe. Pensjonat w lesie – Pensjonat w lesie Rumoka,portale sprzedażowe, ciechanowski, Mazowieckie. Do sprzedania jedna tylko posiadłość w samym lesie z domem mieszkalnym i rozpoczętą budową sali weselnej przepięknie portale sprzedażowe położona wśród lasów sosnowo- brzozowych ,bez sąsiadów, w cichej portale sprzedażowe okolicy na terenie Ciechanów-Płock w miejscowości.

portale ogłoszeń nieruchomości
portale ogłoszeń nieruchomości – etykieta

portale sprzedaży nieruchomości

Rumoka o powierzchni 1,0494 ha. Piętro:dwie sypialnie , portale sprzedaży nieruchomości łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Powierzchnia całkowita: 255,4 m2, użytkowa 184,9 m2, w tym garaż 30,9m2 i komórka z wejściem od zewnątrz 13,3 m2. Portale sprzedaży nieruchomości Dom bez żadnych obciążeń prawnych i finansowych sprzedawany bezpośrednio przez właścicieli. Pow 87 m2. Dwa dodatkowe pomieszczenia na poddaszu do adaptacji np. portale sprzedaży nieruchomości.

 

portale sprzedaży nieruchomości

W swoim przyszłym domu portale sprzedaży nieruchomości będą mieli Państwo do dyspozycji na parterze przestronną kuchnię i salon oraz garaż na samochód i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze wraz z kotłownią. Drugi z pięknym widokiem na ogród kościoła i wysokie brzozy. Wokół lasy grzybowe portale sprzedaży nieruchomości i mnóstwo miejsc dla wędkarzy , rowerzystów i miłośników przyrody
Kupujący nie płaci podatku PCC! Portale sprzedaży nieruchomości Okolica zobacz na mapie apteka, przychodnia/szpital, autobus, bazarek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, sklep Restauracje i kawiarnie Tam Tam.Zieleń Ogrody na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego – 700 m Plaża na Saskiej Kępie – 1,8 km Sport Prawy Brzeg – portale sprzedaży nieruchomości 1,1 km

portale z mieszkaniami

Śródmiejski Ośrodek Rekreacji Sprzedam portale z mieszkaniami lub zamienię na mniejszy dom z dopłatą w Sierpcu. Zrobiony projekt oraz wszystkie pozwolenia na rozbudowę i nadbudowę portale z mieszkaniami Więcej info pod. Okazja – sprzedam dom/działkę zabudowaną na Jelonkach – pow. Dom do zamieszkania od razu wystarczy drobny remont. 85m (10.) Dom o powierzchni 280 metrów kwadratowych na działce o powierzchni 10 arów. PILNE!!! – Dom z pół bala rozebrany i gotowy portale z mieszkaniami do transportu. Budynek wykonany z cegły oraz materiałów wysokiej jakości, wyposażony w instalacje:- wody zimnej miejskiej- kanalizacji miejskiej- elektryczną- gazową- portale z mieszkaniami telefoniczną- co z kotłowni gazowej- wentylacji mechanicznej garażu i basenu- garaż na 3 samochody- miejsca parkingowe: 9 i więcej.

Szybkie łącza